תפריט

אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

הואשמתם באלימות משפחתית? אתם זקוקים למישהו מקצועי שיגן עליכם! משרד עורך הדין באיער מטפל במגוון רחב של עבירות פליליות ומתמחה בתחום האלימות, הרכוש והסמים ומחיקת רישום פלילי.

קצת על תחום אלימות במשפחה

כיום אנו שומעים, כמעט בכל יום ,על מקרים רבים של אלימות בתוך המשפחה (או אלמ"ב בעגה המשפטית). המקרים הנפוצים ביותר של אלימות במשפחה באים לידי ביטוי כאשר בעל מכה את אשתו. במקרים רבים, תלונות אלה באות לעולם בעת סכסוכי גירושין, והן פרי ייעוץ של עורכי הדין של האישה, אשר מייעצים לה להגיש תלונת שווא במשטרה כנגד הבעל.

העונש בגין עבירה של תקיפת בת זוג אינו אחיד ומשתנה עפ"י כל כל מקרה ומקרה. סנגור טוב ומיומן יכול להביא לביטול מספר סעיפים בכתב האישום, במקרים רבים לתוצאה של אי הרשעה ובמקרים מסוימים אף  לביטול כתב האישום עצמו. זאת, במיוחד כאשר מדובר בכתב אישום (מידע על שימוע לפני הגשת כתב אישום) שאינו חמור וכאשר בני הזוג חזרו לחיות יחדיו ובת הזוג אינה מעוניינת בהמשך ההליכים הפליליים כנגד הבעל.

בקשה למעצר עד תום ההליכים

במקרים רבים,  לצד כתב אישום המייחס עבירה של תקיפת בת זוג, מוגשת גם בקשה למעצר עד תום ההליכים. זאת, כאשר מעצרו של הנאשם כבר הוארך, קודם לכן, למספר ימים, לצרכי חקירה. קריטי, בשלב זה, לקבל ייצוג משפטי איכותי מעורכי דין פליליים על מנת להביא לשחרורו של הנאשם מן המעצר לחלופת מעצר ובהקדם האפשרי. זאת, שכן במידה שהנאשם לא ישוחרר מהמעצר ויוחלט על מעצרו עד לתום ההליכים – המשמעות הנה כי בתום משפטו (במידה שיימצא אשם) יוטל עליו  מאסר בפועל לתקופה משמעותית. זאת, בהעדר אופק טיפולי-שיקומי הקיים שעה שנאשם משוחרר לחלופת מעצר ועולה על פסים טיפוליים בסיוע שירות המבחן.

משרד עורך הדין באיער-הטוב ביותר עבורכם

אם גם אתם נתקלתם במצב בו הוגש נגדכם כתב אישום בגין עבירות אלימות במשפחה ואינכם יודעים כיצד להתמודד – משרד עורך הדין באיער נמצא כאן עבורכם. עורך דין באיער ידאג לעשות זאת בצורה מהימנה, מקצועית ולטובת הלקוח. עו"ד באיער יביא לצמצום ולהקלה במספר סעיפי האישום ובמקרים מסוימים אף לביטול כתב האישום כולו.

צריכים להתייעץ עם עורך דין אלימות במשפחה? אם ברצונכם לקבל יחס אישי וחם, בליווי צמוד של סנגור, לאורך כל הדרך, התקשרו עוד היום אל משרד עורך דין באיער. הסניף הראשי ממוקם ברמת גן אך השירות ניתן בכל רחבי הארץ מצפת ועד אילת.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו"ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

מאמרים מהאתר:

איך לבחור עורך דין פלילי?

איך לבחור עורך דין פלילי?

כשאנחנו נמצאים לפני החלטה חשובה כל כך ושואלים את עצמנו איך לבחור עורך דין פלילי, פעמים רבות אנו לחוצים בזמן, צריכים לקבל החלטה כמה שיותר

קרא עוד »
אלימות כלפי חסרי ישע

אלימות כלפי חסרי ישע

מעשי אלימות כלפי אנשים שהם חסרי ישע לצערנו נמצא הרבה בכותרות בתקופה האחרונה. כולנו צפינו בזעזוע בתחקירים בלעדיים בחדשות על נושא אלימות מטפלים כנגד קשישים

קרא עוד »
מעשה מגונה שלא בהסכמה

מעשה מגונה שלא בהסכמה

מעשה מגונה הוא סוג של עבירת מין חמורה שדינה מאסר בפועל. מעשה מגונה שלא בהסכמה נוגע לעשיית פעולה התנהגותית שהיא בעלת אופן מיני, כלפי אדם

קרא עוד »