תפריט

אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

הואשמתם באלימות משפחתית? אתם זקוקים למישהו מקצועי שיגן עליכם! משרד עורך הדין באיער מטפל במגוון רחב של עבירות פליליות ומתמחה בתחום האלימות, הרכוש והסמים ומחיקת רישום פלילי.

קצת על תחום אלימות במשפחה

כיום אנו שומעים, כמעט בכל יום ,על מקרים רבים של אלימות בתוך המשפחה (או אלמ"ב בעגה המשפטית). המקרים הנפוצים ביותר של אלימות במשפחה באים לידי ביטוי כאשר בעל מכה את אשתו. במקרים רבים, תלונות אלה באות לעולם בעת סכסוכי גירושין, והן פרי ייעוץ של עורכי הדין של האישה, אשר מייעצים לה להגיש תלונת שווא במשטרה כנגד הבעל.

העונש בגין עבירה של תקיפת בת זוג אינו אחיד ומשתנה עפ"י כל כל מקרה ומקרה. סנגור טוב ומיומן יכול להביא לביטול מספר סעיפים בכתב האישום, במקרים רבים לתוצאה של אי הרשעה ובמקרים מסוימים אף  לביטול כתב האישום עצמו. זאת, במיוחד כאשר מדובר בכתב אישום (מידע על שימוע לפני הגשת כתב אישום) שאינו חמור וכאשר בני הזוג חזרו לחיות יחדיו ובת הזוג אינה מעוניינת בהמשך ההליכים הפליליים כנגד הבעל.

בקשה למעצר עד תום ההליכים

במקרים רבים,  לצד כתב אישום המייחס עבירה של תקיפת בת זוג, מוגשת גם בקשה למעצר עד תום ההליכים. זאת, כאשר מעצרו של הנאשם כבר הוארך, קודם לכן, למספר ימים, לצרכי חקירה. קריטי, בשלב זה, לקבל ייצוג משפטי איכותי מעורכי דין פליליים על מנת להביא לשחרורו של הנאשם מן המעצר לחלופת מעצר ובהקדם האפשרי. זאת, שכן במידה שהנאשם לא ישוחרר מהמעצר ויוחלט על מעצרו עד לתום ההליכים – המשמעות הנה כי בתום משפטו (במידה שיימצא אשם) יוטל עליו  מאסר בפועל לתקופה משמעותית. זאת, בהעדר אופק טיפולי-שיקומי הקיים שעה שנאשם משוחרר לחלופת מעצר ועולה על פסים טיפוליים בסיוע שירות המבחן.

משרד עורך הדין באיער-הטוב ביותר עבורכם

אם גם אתם נתקלתם במצב בו הוגש נגדכם כתב אישום בגין עבירות אלימות במשפחה ואינכם יודעים כיצד להתמודד – משרד עורך הדין באיער נמצא כאן עבורכם. עורך דין באיער ידאג לעשות זאת בצורה מהימנה, מקצועית ולטובת הלקוח. עו"ד באיער יביא לצמצום ולהקלה במספר סעיפי האישום ובמקרים מסוימים אף לביטול כתב האישום כולו.

צריכים להתייעץ עם עורך דין אלימות במשפחה? אם ברצונכם לקבל יחס אישי וחם, בליווי צמוד של סנגור, לאורך כל הדרך, התקשרו עוד היום אל משרד עורך דין באיער. הסניף הראשי ממוקם ברמת גן אך השירות ניתן בכל רחבי הארץ מצפת ועד אילת.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו"ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

מאמרים מהאתר:

מדריך מקוצר למשפט הפלילי

מדריך מקוצר למשפט הפלילי

המשפט הפלילי מאגד בתוכו את כל נושא הפרת החוק בישראל בתחומים שונים. מי שאינו פועל על פי החוק, ביצע עבירה פלילית ומלווה אותו עורך דין

קרא עוד »
עבריינות נוער

עבריינות נוער

עבריינות נוער הן פעולות בלתי חוקיות שמבצעים בני נוער כמו לדוגמה מעשי אלימות ופגיעה ברכוש כל הנושא מטופל באופן רוחבי על ידי המשטרה, הרשות השופטת

קרא עוד »
מעשה מגונה בפומבי בפני קטין

מעשה מגונה בפומבי בפני קטין

מעשה מגונה בפומבי בפני קטין מתרחש ברוב המקרים למורת רוחו של הקטין שנקלע לסיטואציה מקרית ללא רצונו. קיימים מקרים שבהם מבצע המעשה המגונה מנצל את

קרא עוד »
גניבת לקוחות ממעביד

גניבת לקוחות ממעביד

כל בעל עסק עושה רבות בנושא הפיתוח העסקי כדי להעמיק את הקשר עם לקוחותיו וגם כדי לקלוט לקוחות חדשים. ללא קשר לתחום העיסוק, כל לקוח

קרא עוד »