עורך דין פלילי עבירות סמים

תוכן עניינים

עבירות הסמים הנפוצות

הוגש כנגדכם או כנגד בן משפחה קרוב כתב אישום בגין עבירת סמים ואינכם יודעים כיצד להתמודד? אתם צריכים עורך דין פלילי המתמחה בעבירות סמים.

הרשות המחוקקת במדינת ישראל מצאה לנכון לחלק את עבירות הסמים למספר עבירות נפרדות – בהתאם לסוג העבירה ולדרגת חומרתה.

כך למשל, עבירות כמו סחר בסמים או תיווך בסמים נחשבות לעבירות פליליות חמורות הגוררות בעקבותיהן הטלת עונשי מאסר בפועל, לתקופה משמעותית.

בנוגע לעבירה של גידול סם, למשל, הרי שההנחיות המעודכנות של התביעה המשטרתית (משנת 2020) קובעות כי ניתן להמיר את העבירה של גידול סם בעריה של החזקת סם לצריכה עצמית, כל עוד מדובר במספר קטן של צמחים ובמשקל קטן של קנביס שאינו עולה על המשקל של החזקה לצריכה עצמית. בכל כמות הגדולה מכך-יואשם המחזיק בעבירת גידול וצפוי (בהעדר עבר פלילי) לעונש של 6-9 חודשי עבודות שירות (בהנחה שאין מדובר בכמויות של עשרות קילוגרמים), למעט אם קיים תסקיר חיובי ביותר המצדיק אי הטלת מאסר בדרך של עבודות שירות.

החזקת סם שלא לצריכה עצמית אל מול החזקת סם לצריכה עצמית: בהנחה שהנאשם לא הפלילי עצמו בחקירתו בהחזקת הסם עבור אדם אחר (…) הרי שההבדל בין 2 העבירות הוא בכמות בלבד. בנוגע ל-3 סוגי סמים קבעה פקודת הסמים חזקת כמות שהחזקת כמויות מעבר אליה נחשבות שלא לצריכה עצמית ומי שמבקש לסתור את החזקה הזאת, עליו לשכנע את ביהמ"ש ב-51% כי החזיק את הסם לצריכתו העצמית. עליו לשכנע את ביהמ"ש כי הנו משתמש בסם בצריכה גבוהה המצדיקה את החזקת הכמות הגבוהה שהחזיק וכי יש ברשותו הכנסה פנויה מספקת לרכישת כמות הסם שהחזיק (ולמימון צריכתו השוטפת). חזקת הכמות הקבוע בחוק הנה זו: 15 גרם קנביס, 0.3 גרם הרואין, 0.3 גרם קוקאין.

אז אם אתם מחפשים עורך דין פלילי לעבירות סמים, משרד עורכי דין גיל באיער מתמחה במתן שירותי ייעוץ וייצוג משפטי לנאשמים אשר להם מיוחסות עבירות סמים כמו ייבוא הסמים. אנו יודעים כי המפתח לניצחון בתיק טמון בעבודה יסודית מאוד שתאפשר להפריך את החשדות כנגדכם ולחזור לשגרה – ובדיוק לשם כך אנחנו כאן.

צרו קשר כבר עכשיו עם משרד עו"ד גיל באיער ונשמח לעמוד לשירותכם.

ליעוץ ופרטים נוספים השאירו פרטים

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו"ס – שליש עו"ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה"שטיקים" וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

למה לבחור בי כעו"ד שלך?

תובע משטרתי לשעבר המכיר את עבודת המשטרה "מבפנים"

עו"ד פלילי משנת 1998 ניסיון באלפי תיקים פליליים

הקשבה, תמיכה וליווי אישי בתהליך רגשי מורכב וקשה

מחשבה חדה ותמיד
מחוץ לקופסא

מועמד לשעבר
לתפקיד שופט

מאות המלצות אישיות ואותנטיות מלקוחות. לקריאה »

המלצות מלקוחות

מקצועי ושרותי ביותר. לא פעם ראשונה שאני עובד מול גיל – שקיפות מלאה, המון מידע והשיג לי תוצאות מעולות, ממליץ בחום

גל

10/05/2021

ישר, נשמע מקצועי, אינו מורח את הלקוח, משתף את הלקוח בכדאיות הכספית הלוואי וכל עורכי הדין יהיו כמוהו.

זוהר

22/04/2021

הקשיב בסבלנות וידע לתת את ההכוון המדויק לא מחפש לקחת תמורה ללא צורך. ללא ספק התרשמתי מאוד מההגינות מהידע ומהאישיות.

רז

19/04/2021

מאמרים קשורים