תפריט

אישום: עובדי מועדון אנסו וצילמו נערות שיכורות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

כתב אישום הוגש לפני מספר ימים נגד שני בחורים, בני 22 ו-19. השניים מואשמים שאנסו שתי בנות 17 וביצעו בהן מעשה סדום לפני מספר שבועות באחד המועדונים שנמצא ברחוב אלנבי בתל אביב.

השניים הם לא הנאשמים היחידים במקרה – ובחור נוסף בן 19 שעובד במועדון נאשם בעבירה של הפרת הוראה חוקית. בכתב האישום צוין ששתי הנערות הצעירות הגיעו למועדון בשעת בוקר מוקדמת ואחת מהן ביקשה מאחד הנאשמים, ליאור ברכה בן ה-22, משקה אלכוהולי ללא תשלום ונענתה בחיוב. הנערות פנו לצאת מהמועדון, אבל שוכנעו להישאר על ידי הנאשמים.

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

אישום: אנסו וצילמו נערות שתויות

במשך דקות ארוכות השקו הנאשמים את הנערות במשקאות אלכוהוליים, וכשהמקום נותר ריק מלקוחות, הם נעלו אותו. שניים מהבחורים ניצלו את מצבן של בנות ה-17 ואנסו אותן – תוך תיעוד של המעשים בטלפון הנייד. רק באזור השעה 8:30, הוצאו הנערות מתחומי המקום במצב עילפון והנאשמים הניחו אותן על מדרגות בניין, כשהן ללא בגדים תחתונים ועם חבלות בגופן.

התיעוד ממצלמות המועדון של חלק מהמעשים המפורטים, מהווה ראיה מרכזית בכתב האישום, שכן הנערות היו שיכורות ואינן זוכרות את שהתרחש. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצר הנאשמים עד תום ההליכים. בנוסף, הודו השלושה שהיו מודעים למצבן של שתי הבנות וקשרו את עצמם למקרה. יש לציין כי גם אם לא היו במועדון מצלמות אבטחה ולא היה תיעוד לחלק מהמעשים, די היה בעדויות הנערות כדי לבסס את הטענות.

החוק אוסר מגע מיני כלשהו, שבוצע תוך ניצול היותו של הצד השני במצב המונע ממנו לתת הסכמה חופשית. לכן, הדבר מוגדר כעבירת מין. יתרה מזו, אם בוצעה חדירה, הרי זה אונס. בנוסף, תיעוד המעשה, שלא בוצע באקראי, הנו עבירה של פגיעה בפרטיות, זאת מכיוון שחוק הגנת הפרטיות אוסר תיעוד מצב אינטימי בין אנשים, ללא קבלת ההסכמה של כל המעורבים.

כעת נשאלת השאלה מה יהיה עונשם של השלושה, אם אכן יורשעו. במקרה של אונס, רף הענישה עלה בשנים האחרונות. עונשים שבין שלוש לשבע שנים מוטלים לפי חומרת האירוע, נסיבותיו ונסיבות אישיות של הנאשם. בנוגע למעשה סדום, ניתנות בין שנתיים לשלוש שנות מאסר בדרך כלל.

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

עוד מאמרים באתר:

מתי חיזור הופך להטרדה?

מתי חיזור הופך להטרדה?

הטרדות מיניות הינן מכת מדינה ומדי יום אנו שומעים וקוראים על מקרים של הטרדות מיניות שמתבצעות במגוון מסגרות ומקומות – אם בקרב המשפחה, בעבודה, בין

קרא עוד »