הטרדה טלפונית

הואשמתם בהטרדה טלפונית ואינכם יודעים כיצד להתמודד? מעוניינים שגורם מקצועי יוציא אתכם מן הבוץ של האשמות, תלונות וסעיפי אישום? צרו קשר עוד היום עם משרד עו"ד גיל באיער וצוות מקצועי ומיומן ילווה אתכם לאורך התיק מתחילתו ועד סופו.

כיצד מוגדרת הטרדה טלפונית? 

man-on-cell-phone

חשוב להבין כי הטרדה טלפונית אינה נעשית אך ורק באמצעות הטלפון אלא במגוון דרכים נוספות השייכות לקטגוריה זו, כגון מיילים, מסרונים (sms), פקסים ועוד.

הטרדה טלפונית נעשית, ברוב המקרים, על ידי גבר המטריד אישה – אך לא רק. כיום, אנו מוצאים מקרים רבים בהם אישה מטרידה גבר. הטרדה טלפונית באה לידי ביטוי באמצעות שיחות חוזרות ונשנות, תוכן לא ראוי בהודעות (כגון: איומים) וכיוצא בזה. העונש על הטרדה טלפונית אינו אחיד ומשתנה בהתאם לחומרת המקרה.

במקרים בהם תוכן ההטרדה כלל גם איומים, יכלול כתב האישום גם עבירת איומים.

מדוע כדאי לבחור דווקא במשרדו של עורך דין פלילי גיל באיער?

אם הואשמת בהטרדה טלפונית חשוב שהתיק ילווה על ידי סנגור שיבחן את כלל הראיות לעומקן. בכדי לצמצם את סעיפי האישום כנגד הנאשם ואולי אף לנסות לבטל לחלוטין את כתב האישום יש צורך בעו”ד פלילי טוב אשר ילווה את  התהליך כולו מתחילתו ועד לסופו. משרד  עורך דין באיער מציע לכם שירות סנגוריה מנוסה ואיכותי, אשר ייתן לכם את השירות הטוב ביותר.

בנוסף, מכיוון שבעבירות מסוג זה  ניתן להגיע לתוצאה של אי הרשעה – מומלץ לשכור את שירותיהם של עורכי דין פליליים המתמחים בתחום זה לעומקו ויודעים אילו היבטים כדאי או לא כדאי להציג בתיק ובמשפט והמכיר את הצד שכנגד.

אם גם אתם זקוקים לסנגור מקצועי – צרו קשר עוד היום עם משרד עורך דין באיער.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו"ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

שם

טלפון

הודעה