סחר בסמים

מה העונש על סחר בסמים

הוגש נגדכם או נגד בן משפחה קרוב לכם כתב אישום בגין עבירה של סחר בסם / החזקת סם שלא לצריכה עצמית ואינכם יודעים כיצד להתמודד?

כידוע, עבירה של סחר בסם נחשבת לעבירה פלילית חמורה הגוררת בעקבותיה הטלת מאסר בפועל לתקופה משמעותית. לכן, כדאי שיהיה לצדכם סנגור טוב, אמין ומקצועי בתחומו. במשרד עורך דין באיער תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר אשר ילווה אתכם לכל אורך התיק.

מה העונש על סחר בסמים / החזקת סם שלא לצריכה עצמית

כאשר מדובר בסחר בסמים / החזקת סם שלא לצריכה עצמית, על התביעה להוכיח כי הנאשם מכר סמים תמורת כסף. על הסנגור המטפל בתיק לבחון את חומר הראיות בקפידה ולבדוק האם יש  בקיעים וסתירות המאפשרים את תיקון כתב האישום, מחיקת אישומים או במקרה הטוב יותר עבור הלקוח – ביטול כתב האישום כולו. הצוות המקצועי במשרדו של עורך הדיר באיער מטפל בתיק מתחילתו ועד סופו ומנסה, ככל הניתן, להביא לביטולו או להקלה בו. כאשר מדובר בסוכן סמוי שוטר שקנה את הסם מידיו של הנאשם –  מצבו של הנאשם קשה יותר וברוב המקרים יהיה קשה ביותר לבטל את התיק לחלוטין, אלא ניתן יהיה לתקן את סעיפי כתב האישום (כגון: להמיר עבירה של סחר בסם לעבירה של הספקת סם)  ולהביא להקלה משמעותית בעונש.

לעומת זאת, במידה שהסוכן הסמוי שקנה את הסם הנו נרקומן לשעבר  – ניתן בד"כ לערער על מהימנותו, לבטל  חלק מסעיפי אישום ולהביא להקלה משמעותית בעונש המבוקש.

קיראו גם – החזקת סם לצריכה עצמית.

נתפסתם על סחר בסמים? לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו"ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

שם

טלפון

הודעה