סחר בסמים

תוכן עניינים

מה העונש על סחר בסמים

הוגש נגדכם או נגד בן משפחה קרוב לכם כתב אישום בגין עבירה של סחר בסם / החזקת סם שלא לצריכה עצמית ואינכם יודעים כיצד להתמודד?

כידוע, עבירה של סחר בסם נחשבת לעבירה פלילית חמורה הגוררת בעקבותיה הטלת מאסר בפועל לתקופה משמעותית. לכן, כדאי שיהיה לצדכם סנגור טוב, אמין ומקצועי בתחומו. במשרד עורך דין באיער תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר אשר ילווה אתכם לכל אורך התיק.

מה העונש על סחר בסמים / החזקת סם שלא לצריכה עצמית

כאשר מדובר בסחר בסמים / החזקת סם שלא לצריכה עצמית, על התביעה להוכיח כי הנאשם מכר סמים תמורת כסף. על הסנגור המטפל בתיק לבחון את חומר הראיות בקפידה ולבדוק האם יש  בקיעים וסתירות המאפשרים את תיקון כתב האישום, מחיקת אישומים או במקרה הטוב יותר עבור הלקוח – ביטול כתב האישום כולו. הצוות המקצועי במשרדו של עורך הדיר באיער מטפל בתיק מתחילתו ועד סופו ומנסה, ככל הניתן, להביא לביטולו או להקלה בו. כאשר מדובר בסוכן סמוי שוטר שקנה את הסם מידיו של הנאשם –  מצבו של הנאשם קשה יותר וברוב המקרים יהיה קשה ביותר לבטל את התיק לחלוטין, אלא ניתן יהיה לתקן את סעיפי כתב האישום (כגון: להמיר עבירה של סחר בסם לעבירה של הספקת סם)  ולהביא להקלה משמעותית בעונש.

לעומת זאת, במידה שהסוכן הסמוי שקנה את הסם הנו נרקומן לשעבר  – ניתן בד”כ לערער על מהימנותו, לבטל  חלק מסעיפי אישום ולהביא להקלה משמעותית בעונש המבוקש.

קיראו גם – החזקת סם לצריכה עצמית.

נתפסתם על סחר בסמים? לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו”ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

[contact-form-7 id=”473″ title=”טופס יצירת קשר 1″]

ליעוץ ופרטים נוספים השאירו פרטים

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו”ס – שליש עו”ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה”שטיקים” וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי גיל באיער

 

למה לבחור בי כעו"ד שלך?

תובע משטרתי לשעבר המכיר את עבודת המשטרה “מבפנים”

עו”ד פלילי משנת 1998 ניסיון באלפי תיקים פליליים

הקשבה, תמיכה וליווי אישי בתהליך רגשי מורכב וקשה

מחשבה חדה ותמיד
מחוץ לקופסא

מועמד לשעבר
לתפקיד שופט

מאות המלצות אישיות ואותנטיות מלקוחות. לקריאה »

ממליצים אחרונים

עו”ד גיל באיער איש מדהים קשוב וטוב עונה בסבלנות על כל שאלה ומפרט הכל לפרטי פרטים פשוט אדם מהמם ושירותי

אלי לויאן

18/05/2022

אדם מדהים שרות מעולה יעוץ שאין דברים כאלה אסירות תודה לה ששיש אנשים כמוך עם לב זהב ועם נתינה אין סופית תודה תודה איש מדהים

גולן

08/05/2022

בנאדם קשוב ואכפתי והכי חשוב כנה ואמיתי ממליץ ממש אפילו תדברו איתו לפני ותבינו במי מדובר!!!

רפאל

18/04/2022

מאמרים קשורים