זקוקים לליווי של עורך דין פלילי? כך תבחרו אותו

הסדר מותנה

סביר להניח כי הרגע בו תצטרכו סיוע וליווי של עורך דין פלילי בתל אביב, הוא רגע בו תרצו לקבל מענה מידי, מקצועי וראוי. למרות הרצון למצוא עורך דין במהירות האפשרית, כדאי בהחלט לבסס את הבחירה שלכם על פי כמה טיפים ברורים ולא בצורה חפוזה. הבחירה שלכם בעורך דין היא קריטית, והיא תשפיע במידה רבה על ההליך כולו.

1.התרשמו מעורך הדין בשיחת ההיכרות הטלפונית

כל פגישה עם עורך דין פלילי בתל אביב מתחילה בשיחת ייעוץ טלפונית. שיחה שכזו מאפשרת לכם לדעת מי האדם שעומד מולכם. עורך הדין הוא האדם שילווה אתכם משלב חדר החקירות ועד המשפט. הבטיחו כי עורך הדין קשוב אליכם, זמין לכם, מכיל אתכם ומצליח להבין אתכם. בנוסף, חשוב לוודא במעמד השיחה כי עורך הדין זמין לייצג אתכם באופן מיידי, וכי הוא אינו קובע אתכם לעוד כחמישה ימים.

2.האם עורך הדין שלכם באמת עורך דין?

עורך הדין שלכם עתיד להיות האדם הקרוב אליכם ביותר בתקופה הקרובה – הוא זה שישמור על האינטרס האובייקטיבי שלכם לאורך כל הדרך. לצד עורכי הדין שפועלים על פי רישיון, גם עלו לכותרות סיפורים על מתחזים ועל אנשים שפועלים ללא כל היתר. בכדי שעורך הדין שלכם אכן יחשב כעורך דין, לא מספיקה ההשכלה שהוא רכש. על כל עורך דין לעבור תקופה של התמחות ולעבור בהצלחה את בחינות הלשכה. לא תרצו שאדם שלא עבר את בחינות הלשכה יהיה האדם שמייצג אתכם, לכן – הבטיחו מראש כי הוא אכן עורך דין מוסמך.

3.ניסיון עורך הדין יעבוד רק לטובתכם

בעולם עריכת הדין הנוסחה די פשוטה: ככל שעורך הדין שלכם בעל ניסיון רב יותר, כך הוא יכול לייצג אתכם בצורה טובה יותר. עולם המשפט מבוסס אמנם על חוקים ברורים, אך גם על תקדימים. לקראת חקירה במשטרה או משפט פלילי, חשוב מאד שהאדם שיכוון אתכם ויקבל עבורכם ואתכם את ההחלטות, יהיה עורך דין בעל ניסיון עשיר במשפט הפלילי.

4.בחרו בעורך דין המתמחה בתחום הרלוונטי אליכם

המשפט הפלילי מחולק לעולמות שונים ולעבירות שונות. כל עורך דין מתמחה בעבירות שונות. אלה יכולות להיות עבירות סמים, עבירות אלימות או עבירות כלכליות כמו גניבה ממעביד, למשל. ההמלצה אליכם היא לפנות אל עורך דין המתמחה ספציפית בעבירה בה אתם נאשמים. בשלב זה חשוב לציין גם כי ככל שתהיו כנים ותחשפו יותר בפני עורך הדין, כך יהיה קל יותר גם לכם וגם לו להבין את מידת ההתאמה ביניכם.

5.האם עורך הדין משדר לכם אמינות?

זיכרו תמיד כי אתם אלו שבוחרים את עורך הדין שלכם. לכן, בססו את הבחירה שלכם גם על פי מידת אמינותו. המון פעמים יהיו אלו שיבטיחו לכם כי הם "יוציאו אתכם מהעסק הזה". עורך דין לא יכול לזרוק הבטחות לאוויר, אלא רק להבטיח לכם כי הוא ישתמש בידע המקצועי והניסיון שלו על הצד הטוב ביותר בכדי לקדם אתכם ולהביא לתוצאה האידיאלית ביותר. הבטחות ללא כיסוי אולי יתנו לכם תקווה, אך במשפט הפלילי מה שקובע הוא מבחן התוצאה.

תהא חבר ותשתף:

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו"ס – שליש עו"ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה"שטיקים" וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי מומלץ, גיל באיער