מחיקת אישום גניבה מחנות

מחיקת אישום גניבה מחנות

ש.ס. בחורה נורמטיבית, סטודנטית לפסיכולוגיה, בת 25 ללא עבר פלילי, נתפשה כשהיא גונבת פרטי לבוש משתי חנויות – זארה ורנואר בקניון סי מול באשדוד. הפריטים הושבו לחנויות. לאחר חקירת המשטרה הוחלט על הגשת כתב אישום.

בבחינה של חומר הראיות מצא עו"ד גיל באיער כשלים רבים: מנהל חנות רנואר, ערך חיפוש בחשודה, שלא כדין וללא כל סיבה מוצדקת. כמו כן, חקירת המשטרה היתה חסרה בגיבוש חומר הראיות, באשר המשטרה לא דרשה את סרטוני האבטחה מהחנויות.

נוכח הכשליים הראייתיים בתיק, נעתרה התביעה לבקשתו של עו"ד גיל באיער, להסדר טיעון לפיו יתוקן כתב התביעה. האישום בגניבה מחנות רנואר נמחק, הנאשמת לקחה אחריות על מעשיה והודתה בגניבה מחנות זארה, התביעה הסתפקה בקנס של 750 ש"ח ללא הרשעה.

בית המשפט קיבל את הסדר הטיעון ופסק בהתאם.

המקרה של ש.ס 1

המקרה של ש.ס 2

המקרה של ש.ס 3

המקרה של ש.ס 4

המקרה של ש.ס 5

המקרה של ש.ס 6

תהא חבר ותשתף:

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו"ס – שליש עו"ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה"שטיקים" וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי מומלץ, גיל באיער