שינוי עילת סגירת תיק בגין הצתה מהיעדר ראיות להיעדר אשמה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שינוי עילת סגירת תיק בגין הצתה מהיעדר ראיות להיעדר אשמה

בחור נורמטיבי כבן 43 ללא עבר פלילי, מנהל חברת השקעות, נשוי ואב לנערה בגירה, נחקר בחשד להצתת שני רכבים של שכן הגר בסמיכות לביתו. בין השניים נתגלע סכסוך ישן על מקרקעין, אשר נדון בבית המשפט. בעת שהשכן שהה בחו"ל, ביקש מאימו אשר היתה שופטת בדימוס, לשמור על ביתו.

רכבו של השכן ושל אמו נמצאו עולים בלהבות, ובחקירה של כבאות והצלה, נמצא כי מדובר בהצתה. השכן סיפר לאמו, כי בדק מרחוק את מצלמות האבטחה וזיהה שם את החשוד-שכנו. לפיכך, ביקש מאימו להגיש תלונה במשטרה כנגד החשוד.

המשטרה לקחה ברצינות את תלונתה של השופטת בדימוס וחקרה את המעורבים בפרשה, כאשר בסיומה החליטה המשטרה לסגור התיק מהיעדר ראיות מספיקות.

בבחינה של חומר הראיות כנגד החשוד, לא הוצגו הסרטונים המבססים בדל ראיה כנגד החשוד. לאחר דין ודברים מול פרקליטות מחוז ת"א (פלילי), הצליח עו"ד גיל באיער לשנות את עילת הסגירה להיעדר אשמה ובכך לנקות את שמו הטוב.

בימים אלו, שוקל הבחור לתבוע בנזיקין, במסגרת תביעה אזרחית את שכנו על כל הנזקים שנגרמו לו ועל הסבל שעבר בעקבות התלונה במשטרה.

המקרה של כ.

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

עוד מאמרים באתר:

סגירת תיק משטרתי

סגירת תיק משטרתי

במקרה שנפתח כנגד אדם תיק משטרתי, גם אם התיק נסגר בשל חוסר עניין לציבור או בשל חוסר ראיות, נותר תיעוד אשר מופיע במרשם הפלילי של

קרא עוד »
Paste your AdWords Remarketing code here