עסקת טיעון לעונש מופחת ללא הרשעה – מכירת טלפון של אדם אחר

עסקת טיעון לעונש מופחת ללא הרשעה

בחור כבן 40, נורמטיבי ללא עבר פלילי, עבד כפיזיוטרפיסט וכמנהל המכון לפעילות משקמת בבי”ח במרכז הארץ. באחד הימים (בשנת 2015) מצא בחדרו מכשיר טלפון סלולארי מסוג אייפון 6 (שנחשב אז לגרסה המתקדמת ביותר של אייפון), אשר נשכח ע”י אחת ממטופלותיו. הבחור החליט לאמץ את המכשיר, כאשר הוא דואג לפרמט אותו ולמכור אותו לחברו בתמורה ל-

500 ש”ח. לאחר שנחקר במשטרה והודה במיוחס לו, הוחלט להגיש כנגדו כתב אישום. במסגרת עסקת טיעון מול הפרקליטות, הצליח עו”ד פלילי גיל באיער לשכנע את התביעה להסכים על עונש מופחת של 150 שעות שירות למען הציבור וקנס בסך 5,000 ש”ח למתלוננת והכי חשוב – ללא הרשעה, בשל העובדה כי הרשעה היתה עלולה לפגוע במקור פרנסתו של הנאשם.

עסקת טיעון לעונש מופחת ללא הרשעה

עסקת טיעון לעונש מופחת ללא הרשעה

עסקת טיעון לעונש מופחת ללא הרשעה

עסקת טיעון לעונש מופחת ללא הרשעה

עסקת טיעון לעונש מופחת ללא הרשעה

תהא חבר ותשתף:

רוצה להתיעץ עם עו”ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו”ס – שליש עו”ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה”שטיקים” וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי מומלץ, גיל באיער