תקיפת קטין/חסר ישע

תוכן עניינים

התגלגלות הדיווח  אודות תקיפת קטין / חסר ישע

תקיפת קטיןעל מורים בבתי ספר חלה חובת דיווח ליועצת של בית הספר באם שמעו את אחד התלמידים או התלמידות מספר על מעשה אלים מצד אביו או אמו, בין אם היו אלו נזיפות קלות הכרוכות בסטירה על הלחי ובין אם מדובר בהחזקת הקטין בכוח ואיומים עליו. יועצת בית הספר מחויבת, לאחר שמיעת הדברים, לספר זאת לעובדת סוציאלית מטעם הרווחה, והאחרונה בתורה מעבירה את הדיווח למשטרת ישראל. כך, האם או האב מוצאים עצמם במהרה תחת חקירה פלילית, וזאת, במקרים רבים, אף לאחר שהילד כבר נחקר על ידי חוקר ילדים, ללא ידיעתם.

שלב קריטי להתייעץ עם סנגור מומחה בדין הפלילי

בשלב בו ההורים מוצאים עצמם תחת חקירה, קריטי עבורם להתייעץ עם סנגור. סנגור יוכל במקרים רבים אף להביא לאי הגשת כתב אישום על ידי ניסוח בקשה מתאימה לפרקליטות. עו”ד גיל באיער הוא מומחה בתחום המשפט הפלילי ומאחוריו עומדת שורה ארוכה של הצלחות גדולות בתיקים שונים. עו”ד באיער טיפל במקרים רבים של חשד תקיפת קטין והוכחה יכולתו להצליח בתיקים אלו אפילו עד מניעת הגשת כתב אישום. עו”ד באיער ילווה את החשודים על תקיפת קטין לאורך כל ההליך.

מדוע חשוב ייעוץ סנגור בזמן חקירה פלילית

נחקרים רבים בתחום הפלילי, ודאי אלה שנתקלים בכך לראשונה, אינם מכירים את זכויותיהם במהלך החקירה ואת אופן התנהלותה. משרד עו”ד גיל באיער מציע ייעוץ שהינו קריטי ללקוח ולמעשה מעניק לו ארגז כלים חשוב להתמודדות במהלך החקירה באם הוא נחשד על תקיפת קטין או חסר ישע.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו”ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

[contact-form-7 id=”473″ title=”טופס יצירת קשר 1″]

ליעוץ ופרטים נוספים השאירו פרטים

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו”ס – שליש עו”ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה”שטיקים” וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי גיל באיער

 

למה לבחור בי כעו"ד שלך?

תובע משטרתי לשעבר המכיר את עבודת המשטרה “מבפנים”

עו”ד פלילי משנת 1998 ניסיון באלפי תיקים פליליים

הקשבה, תמיכה וליווי אישי בתהליך רגשי מורכב וקשה

מחשבה חדה ותמיד
מחוץ לקופסא

מועמד לשעבר
לתפקיד שופט

מאות המלצות אישיות ואותנטיות מלקוחות. לקריאה »

ממליצים אחרונים

עו”ד גיל באיער איש מדהים קשוב וטוב עונה בסבלנות על כל שאלה ומפרט הכל לפרטי פרטים פשוט אדם מהמם ושירותי

אלי לויאן

18/05/2022

אדם מדהים שרות מעולה יעוץ שאין דברים כאלה אסירות תודה לה ששיש אנשים כמוך עם לב זהב ועם נתינה אין סופית תודה תודה איש מדהים

גולן

08/05/2022

בנאדם קשוב ואכפתי והכי חשוב כנה ואמיתי ממליץ ממש אפילו תדברו איתו לפני ותבינו במי מדובר!!!

רפאל

18/04/2022

מאמרים קשורים