תקיפת קטין/חסר ישע

תמונה ראשית עו"ד גיל באיער

התגלגלות הדיווח  אודות תקיפת קטין / חסר ישע

תקיפת קטין על מורים בבתי ספר חלה חובת דיווח ליועצת של בית הספר באם שמעו את אחד התלמידים או התלמידות מספר על מעשה אלים מצד אביו או אמו, בין אם היו אלו נזיפות קלות הכרוכות בסטירה על הלחי ובין אם מדובר בהחזקת הקטין בכוח ואיומים עליו. יועצת בית הספר מחויבת, לאחר שמיעת הדברים, לספר זאת לעובדת סוציאלית מטעם הרווחה, והאחרונה בתורה מעבירה את הדיווח למשטרת ישראל. כך, האם או האב מוצאים עצמם במהרה תחת חקירה פלילית, וזאת, במקרים רבים, אף לאחר שהילד כבר נחקר על ידי חוקר ילדים, ללא ידיעתם.

שלב קריטי להתייעץ עם סנגור מומחה בדין הפלילי

בשלב בו ההורים מוצאים עצמם תחת חקירה, קריטי עבורם להתייעץ עם סנגור. סנגור יוכל במקרים רבים אף להביא לאי הגשת כתב אישום על ידי ניסוח בקשה מתאימה לפרקליטות. עו”ד גיל באיער הוא מומחה בתחום המשפט הפלילי ומאחוריו עומדת שורה ארוכה של הצלחות גדולות בתיקים שונים. עו”ד באיער טיפל במקרים רבים של חשד תקיפת קטין והוכחה יכולתו להצליח בתיקים אלו אפילו עד מניעת הגשת כתב אישום. עו”ד באיער ילווה את החשודים על תקיפת קטין לאורך כל ההליך.

מדוע חשוב ייעוץ סנגור בזמן חקירה פלילית

נחקרים רבים בתחום הפלילי, ודאי אלה שנתקלים בכך לראשונה, אינם מכירים את זכויותיהם במהלך החקירה ואת אופן התנהלותה. משרד עו”ד גיל באיער מציע ייעוץ שהינו קריטי ללקוח ולמעשה מעניק לו ארגז כלים חשוב להתמודדות במהלך החקירה באם הוא נחשד על תקיפת קטין או חסר ישע.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו”ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

[contact-form-7 id=”473″ title=”טופס יצירת קשר 1″]

נעים להכיר

עו”ד פלילי גיל באיער

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה”שטיקים” וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי גיל באיער

למה לבחור במשרד עו"ד גיל באיער

תובע משטרתי לשעבר המכיר את עבודת המשטרה "מבפנים"

עו"ד פלילי משנת 1998 ניסיון באלפי תיקים פליליים

הקשבה, תמיכה וליווי אישי בתהליך רגשי מורכב וקשה

מחשבה חדה
ותמיד מחוץ לקופסא

מועמד לשעבר
למשרת שופט

מאות המלצות אישיות ואותנטיות מלקוחות

הלקוחות שלנו מספרים

משרד עו”ד גיל באיער זכה למאות המלצות חיוביות (ר׳ למטה)

5.0 ★★★★★ (מעל 200 המלצות)

פתרונות המשרד

עבירות אלימות

עבירות סמים

עבירות מין

עבירות נוער

עבירות רכוש

מחיקת רישום פלילי ומשטרתי

מאמרים קשורים

החזרת תפוס

החזרת תפוס

בהתאם לפקודת סדר הדין הפלילי (מעצר וחיפוש) קיימת למשטרה סמכות לתפוס חפץ היכול להוכיח ביצועה של עבירה פלילית, חפץ שהושג באמצעות ביצועה של עבירה פלילית

קרא עוד »