תפריט

תקיפת קטין/חסר ישע

התגלגלות הדיווח  אודות תקיפת קטין / חסר ישע

תקיפת קטיןעל מורים בבתי ספר חלה חובת דיווח ליועצת של בית הספר באם שמעו את אחד התלמידים או התלמידות מספר על מעשה אלים מצד אביו או אמו, בין אם היו אלו נזיפות קלות הכרוכות בסטירה על הלחי ובין אם מדובר בהחזקת הקטין בכוח ואיומים עליו. יועצת בית הספר מחויבת, לאחר שמיעת הדברים, לספר זאת לעובדת סוציאלית מטעם הרווחה, והאחרונה בתורה מעבירה את הדיווח למשטרת ישראל. כך, האם או האב מוצאים עצמם במהרה תחת חקירה פלילית, וזאת, במקרים רבים, אף לאחר שהילד כבר נחקר על ידי חוקר ילדים, ללא ידיעתם.

שלב קריטי להתייעץ עם סנגור מומחה בדין הפלילי

בשלב בו ההורים מוצאים עצמם תחת חקירה, קריטי עבורם להתייעץ עם סנגור. סנגור יוכל במקרים רבים אף להביא לאי הגשת כתב אישום על ידי ניסוח בקשה מתאימה לפרקליטות. עו"ד גיל באיער הוא מומחה בתחום המשפט הפלילי ומאחוריו עומדת שורה ארוכה של הצלחות גדולות בתיקים שונים. עו"ד באיער טיפל במקרים רבים של חשד תקיפת קטין והוכחה יכולתו להצליח בתיקים אלו אפילו עד מניעת הגשת כתב אישום. עו"ד באיער ילווה את החשודים על תקיפת קטין לאורך כל ההליך.

מדוע חשוב ייעוץ סנגור בזמן חקירה פלילית

נחקרים רבים בתחום הפלילי, ודאי אלה שנתקלים בכך לראשונה, אינם מכירים את זכויותיהם במהלך החקירה ואת אופן התנהלותה. משרד עו"ד גיל באיער מציע ייעוץ שהינו קריטי ללקוח ולמעשה מעניק לו ארגז כלים חשוב להתמודדות במהלך החקירה באם הוא נחשד על תקיפת קטין או חסר ישע.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו"ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

שם

טלפון

הודעה

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

מאמרים מהאתר:

החזקת סמים לשימוש עצמי

החזקת סמים לשימוש עצמי

לפי פקודת הסמים, יש הבדל בין החזקה של סם למטרת שימוש עצמי והחזקה בכמות רבה של סמים שלא למטרת שימוש עצמי. כאשר משווים בין שני

קרא עוד »
מהי הסגת גבול פלילית?

מהי הסגת גבול פלילית?

הסגת גבול הינה עבירה פלילית והיא חלה על מצבים שבהם ישנה פגיעה במימוש זכויות הקניין של האדם במרחב הפרטי, המיטלטלין או מקרקעין, או במילים אחרות:

קרא עוד »