עיכוב הליכים

תוכן עניינים

המשפט הפלילי הוא ענף מורכב הכולל בתוכו ניואנסים רבים הראויים להתייחסות. מכאן, ברור שגם התיקים הנידונים במסגרת המשפט הפלילי טומנים בחובם באופן טבעי נסיבות שונות המצדיקות פתרונות שונים, ולעתים גם יצירתיים למדי.

stack of papersכך למשל, במקרים מסוימים מאפשר החוק לנאשם, שהוגש כנגדו כתב אישום, לבקש שייערך שימוע בעניינו, או להגיש ליועץ המשפטי לממשלה בקשה לעיכוב הליכים. למען הסר ספק, לא מדובר בעיכוב הליכים הנובע כתוצאה ממחלוקת ראייתית הקיימת בתיק, כי אם לאור הטענה שהאינטרס הציבורי אינו מצדיק את העמדתו של הנאשם לדין.

זאת ועוד, קבלתה של בקשת עיכוב ההליכים מותנית בכך שהנאשם יודה באשמה ובביצוע העבירות המיוחסות לו, ואף על פי-כן, במידה והיועץ המשפטי לממשלה יקבל את הבקשה, כתב האישום יימחק וההליכים המתנהלים כנגדו בבית המשפט יופסקו. הנאשם, מצדו, יוזהר  שלא לבצע עבירות במשך פרק זמן של חמש שנים מרגע קבלת האזהרה ויובהר לו כי אם יעשה כן ויפר את התחייבותו, ניתן יהיה לחזור ולהגיש כנגדו את כתב האישום שנמחק.

באופן טבעי, רצוי כי כל בקשה בעלת צביון משפטי, באשר היא, תוגש על ידי עורך דינו ובא כוחו של הנאשם ולא על ידו באופן אישי. לכן, ברור ונהיר הוא, אפוא, כי הגשתה של בקשה כה חריגה הממוענת במישרין ליועץ המשפטי לממשלה, על ידי עורך דין ותיק ומנוסה, טומנת בחובה ערך מוסף של ממש.

לחצו לדוגמא של החלטה בדבר עיכוב הליכים בתיק של גניבה ושימוש לרעה בכרטיס אשראי

הניסיון המקצועי רב השנים של עו”ד פלילי אשר הוציא תחת ידיו שורה של בקשות דומות לא יסולא בפז משום שסביר להניח שעורך הדין מכיר באופן אישי את מגוון התקדימים המשפטיים שהצדיקו את קבלת הבקשה. העובדה שמדובר בבקשה חריגה הזוכה למענה חיובי לעתים רחוקות ביותר, מחייבת עורכי דין פליליים המייצגים את הנאשם לנמק בצורה יסודית מדוע דווקא המקרה המדובר מצדיק חריגה ומתן פריבילגיה מסוג זה.

משרד עו”ד גיל באיער מתמחה בהגשת בקשות לעיכוב הליכים ליועץ המשפטי לממשלה. ההיכרות המעמיקה של  עו”ד באיער עם התקדימים, אשר אושרו על ידי היועצים המשפטיים לממשלה בעבר הרחוק והקרוב כאחד, מעניקים לו יתרון יחסי שאין להמעיט מערכו כהוא זה. באם הוגש נגדכם כתב אישום, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום על מנת שנבחן יחדיו את הסיכוי שלכם להותיר את המעידה החד-פעמית  מהעבר הרחק מאחור – בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו”ד פלילי גיל באיער 052-3877227

ליעוץ ופרטים נוספים השאירו פרטים

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו”ס – שליש עו”ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה”שטיקים” וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי גיל באיער

 

למה לבחור בי כעו"ד שלך?

תובע משטרתי לשעבר המכיר את עבודת המשטרה “מבפנים”

עו”ד פלילי משנת 1998 ניסיון באלפי תיקים פליליים

הקשבה, תמיכה וליווי אישי בתהליך רגשי מורכב וקשה

מחשבה חדה ותמיד
מחוץ לקופסא

מועמד לשעבר
לתפקיד שופט

מאות המלצות אישיות ואותנטיות מלקוחות. לקריאה »

ממליצים אחרונים

עו”ד גיל באיער איש מדהים קשוב וטוב עונה בסבלנות על כל שאלה ומפרט הכל לפרטי פרטים פשוט אדם מהמם ושירותי

אלי לויאן

18/05/2022

אדם מדהים שרות מעולה יעוץ שאין דברים כאלה אסירות תודה לה ששיש אנשים כמוך עם לב זהב ועם נתינה אין סופית תודה תודה איש מדהים

גולן

08/05/2022

בנאדם קשוב ואכפתי והכי חשוב כנה ואמיתי ממליץ ממש אפילו תדברו איתו לפני ותבינו במי מדובר!!!

רפאל

18/04/2022

מאמרים קשורים