ניסה להצית את ביתו לאחר שפונה מדירת עמידר

תושב בנימינה בן 55 נעצר באחרונה על ידי המשטרה בחשד להצתת דירתו – דירת עמידר שממנה פונה אחרי לא פחות מחמישה עשורים. על פי החשד הצית הנאשם את המזרן באחד החדרים וזאת לאחר שהוצא כנגדו צו פינוי אך הוא סירב להתפנות.

ביום שלישי האחרון הגיעו אנשי חברת עמידר לדירתו של החשוד ורק לאחר שהבין כי הוא עומד להיות מפונה בכוח – הצית על פי החשד את המזרן ולמקום הוזעקו כוחות כיבוי. המשטרה עצרה את החשוד בגין חשד להצתת מבנה במזיד.

עם הגעתו לבית המשפט ביקשה נציגת הפרקליטות להאריך את מעצרו וזאת נוכח מסוכנתו והחשש כי ישבש את הליכי החקירה. מנגד, עורכת דינו של החשוד ציינה כי מדובר באדם ללא עבר פלילי שעשה את אשר עשה כתוצאה מהתפרצות רגעית אמוציונלית שנבעה מעצם העובדה שהתגורר בדירה האמורה קרוב לחמישה עשורים בטרם התבקש להתפנות.

עוד הוסיפה עורכת הדין של החשוד כי סבתו שהייתה בעלת הזכויות בדירה נפטרה בטרם הוסדרה באופן סופי סוגיית בעלותו על הדירה המדוברת – וזוהי הסיבה לכך שמלכתחילה התבקש לפנות את הנכס.

בהחלטתה, כתבה השופטת רקפת סגל מוהר כי עילת מסוכנתו של החשוד מתקיימת והאריכה את מעצרו ביממה. לאחר מכן – הוא שוחרר בתנאים מגבילים.

תהא חבר ותשתף:

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו"ס – שליש עו"ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה"שטיקים" וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי מומלץ, גיל באיער