כתב אישום חמור נגד חשוד שאנס את אשתו וגרם לה להפיל את עוברה

פרקליטות מחוז תל-אביב הגישה זה מכבר כתב אישום חמור נגד תושב העיר, בן 31, אשר נאשם בתקיפה ובהתעללות באשתו במסכת עינויים של ממש אשר החלה זמן קצר לאחר נישואיהם לפני ארבע שנים. באחת הפעמים שבהן התגלע וויכוח בין בני הזוג – הובהלה האישה בת ה-21 כיום לבית החולים – ונאלצה להפיל את העובר. העובר שהופל היה אמור להיות ילדם השלישי של בני הזוג.

מכתב האישום עולה כי בני הזוג מיסדו את יחסיהם באוזביקיסטן ואף התגוררו במדינה בטרם הגיעו לישראל. בנוסף למסכת התקיפות הקשות מייחסת המשטרה לחשוד שורה של עבירות מיניות לרבות אונס, ביצוע מעשה מגונה וביצוע מעשה סדום לאורך מספר שנים.

עוד עולה מכתב האישום כי במהלך ויכוח שהתלהט בין בני הזוג בשנת 2010 – פצע הבעל את האישה לאחר שתקף אותה בסכין במטבח משום שזו סירבה למסור לו את משכורתה החודשית.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להאריך באופן מיידי את מעצרו של החשוד וזאת אחרי שהגדירה את מעשיו כ"נלוזים, משפילים ומכאיבים" – פועל יוצא בין היתר של ההתעלמות הגורפת מרצונותיה של האישה לאורך השנים. במהלך הדיון בהארכת המעצר העיד אחד השוטרים שהיו נוכחים בעת מעצרו של החשוד כי הוא טען שהוא אוהב את אשתו – אך כשהיא עושה משהו לא טוב – מוטלת עליו החובה לחנך אותה.

בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה והורה על מעצרו של החשוד עד תום ההליכים – בין היתר משום החשש שהביעה הפרקליטות מבריחתו מהארץ.

תהא חבר ותשתף:

רוצה להתיעץ עם עו"ד גיל באיער? ניתן להשאיר פרטים או לחייג: 052-3877227

נעים להכיר

עורך דין פלילי גיל באיער

שליש פסיכולוג – שליש עו"ס – שליש עו"ד

הרוב המכריע של הלקוחות שמגיעים אלי למשרד הם נורמטיביים. אבל יש להם מכנה משותף אחד: אצל רובם מדובר בפעם הראשונה שהם נחקרים בתיק פלילי והם נמצאים במצב רגשי לא קל. יתכן שמדובר בעבירה שהם ביצעו, בלהט הרגע, וייתכן שבכלל מדובר בעלילת שקר או בהוצאת דברים מכל פרופורציה.

בכל אותם מקרים, אני נמצא שם עבורם כדי לתמוך, להכיל וכמובן להעניק להם את השירות המקצועי הטוב ביותר שאני יכול לתת, תוך שאני מסביר להם, מראש, את הסיכויים ואת הסיכונים. מכיוון שעבדתי, בעבר, כתובע משטרתי ויש לי ניסיון רב, אני מכיר את כל הטריקים וה"שטיקים" וחושב מחוץ לקופסא.

ודבר אחרון ומאוד חשוב, מבחינתי: אני תמיד אהיה זמין עבור לקוח שמתקשר אלי להתייעץ או לשאול שאלה או סתם רוצה לדבר.

עורך דין פלילי מומלץ, גיל באיער