עורכי דין פליליים

עורכי דין פליליים מהווים גורם בעל חשיבות מרכזית בכל הקשור לתחום הפלילי. גם בתחום הדין הפלילי, למעשה כמו גם בתחומים המשפטיים האחרים, מהווים עורכי הדין גורם מתווך בין החשוד או הנאשם לבין המערכת המשפטית המסועפת. יחד עם זאת, חשוב לומר באותה הנשימה, כי לרוב, הענישה בגין עבירות פליליות היא חמורה וקשה יותר מאשר בסוגי עבירות אחרים.

עו"ד פלילי גיל באיער

משרד עורכי דין פליליים עם 'קבלות'

מיותר לציין כי לאחר שאדם מבצע עבירה המוגדרת כעבירה פלילית, רצוי שימהר אותו אדם לחפש עו"ד פלילי אשר ילווה אותו בתהליך וייצג אותו בבית המשפט. חשוב להבין, בהקשר זה, כי השאיפה היא כי עורך הדין שבו בחרתם בתחילת התהליך יהיה זה שעמו גם תסיימו את התהליך. שהרי החלפת עו"ד באמצע התהליך יכולה לגרום לאי הבנות שונות ולעיכוב התהליך המשפטי – וככל שהדרך 'חלקה' יותר ונטולת מהמורות, כך גם יגברו סיכויכם לסיים את ההליך על הצד הטוב ביותר.

מלבד ההיכרות הארוכה של עו"ד באיער עם שופטים, תובעים ופרקליטים רבים, היכרותו העמוקה עם מערכת המשפט הפלילית מעניקה לו יתרון יחסי משמעותי.

עורך דין פלילי גיל באיער הנו תובע משטרתי לשעבר, מועמד לשופט בשנת 2009 ובעל ניסיון רב שנים בהופעה באלפי תיקים פליליים / ביטול רישום פלילי, דיוני מעצר (כולל תיקי נוער) וייצוג בשימוע, הן כתובע והן כסנגור.

לייעוץ ללא התחייבות, פנו למשרד עו"ד פלילי גיל באיער 052-3877227

או צרו קשר עכשיו באמצעות הטופס הבא:

שם

טלפון

הודעה